Kiralama

KUYUMCUKENT AVM’NİN FARKI

 

Türkiye’nin ilk ve tek entegre altın, gümüş ve mücevher üretim ve ticaret kompleksi olan Kuyumcukent, takı işleme alanındaki üretim gücü ile ortaya koyduğu başarısını Kuyumcukent AVM ile perakende alanına taşıdı. Kuyumcukent AVM, Türkiye’nin ilk evlilik temalı alışveriş merkezi olma özelliği ve ayrıcalığıyla mevcut AVM anlayışını değiştirmiştir.

 

Türkiye’de benzeri olmayan Kuyumcukent AVM yaklaşık 130.000m2 kapalı alanda 53.000m2’lik mağaza alanı içinde geniş bir hizmet yelpazesi ile özellikle nişan ve evlilik hazırlığı yapan çiftlerin alışverişlerini kolaylaştırmaktadır.

 

NEDEN BURADA OLMALISINIZ?

Nişan ve evlilik hazırlığı yapan çiftler, söz sepetinden kınaya, gelinlik ve damatlıktan davetiyeye, ayakkabıdan mücevherata, tüm özel günler için çalışabilecekleri organizasyon firmalarına kadar ihtiyaç duyabilecekleri birçok ürün ve hizmeti tek bir çatı altında ve birçok alternatifin olduğu bir alanda, son derece ekonomik koşullar altında ve fazla zaman kaybetmeden temin edebilmektedirler.

Ayrıca, Kuyumcukent AVM’ye gelen müşteriler kuyum imalatının ve satışının bir arada yürütülmesinin sağladığı avantajdan yararlanarak yaklaşık 100’den fazla perakende kuyumcu mağazasından birbirinden zengin ve her zevke uygun takı modelleri arasından bütçelerine en uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilme ayrıcalığına sahip olmaktadırlar.

Aynı zamanda Bahçelievler Kuyumcukent Nikah Salonu AVM içersinde hizmet vermektedir. 480 kişilik davetli kapasitesi özenle dekore edilmiş gelin odaları ve geniş terasıyla çiftlerin hizmetindedir.

Geniş bir müşteri yelpazesine sahip olan Kuyumcukent AVM'de düğün ve nikah salonlarının da varlığı göz önüne alındığında, AVM’mizin ezber bozan ve farklılığı gerçek anlamda yakalayan bir alışveriş merkezi olduğundan söz edebiliriz. Kaçırılmayacak uygun şartların var olduğu bu günlerde, evlilik ve altın alışverişinin en önemli adresi Kuyumcukent’e, sizleri de yerinizi almaya davet ediyoruz.

 

İletişim için info@kias.com.tr e-posta adresinden bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.


İLETİŞİM FORMU

Yukarı Çık