Başkanın Mesajı

 

BAŞKANIN MESAJI

Kuyum sektörünün ülkemizdeki ve hatta dünyadaki en büyük üretim ve ticaret entegre tesisi olan Kuyumcukent, 2004 yılında Türk piyasasının dünya pazarları ile rekabet edebilmesini sağlamak ve Ortadoğu’nun altın, gümüş ve mücevher merkezi olmak amacıyla inşa edilmiştir. Kuyumcukent; sektörün yıllardır içinde bulunduğu olumsuz üretim koşullarını, modern teknolojik altyapısıyla ve çevreye duyarlı yaklaşımıyla yenileyen, bünyesinde bulundurduğu 7 fabrika, 1000’in üzerinde küçük ve orta çaplı üretim atölyesi, 627 bağımsız bölümden oluşan Evlilik ve Altın Alışveriş Merkezi, 127 çağdaş ofisi bulunan 2 adet plaza olmak üzere yaklaşık 18.000 çalışana istihdam sağlayan kuyum ve evlilik sektörünün bölgesel temsilcisidir. 
Böyle önemli bir tesisin yönetim ve işletme sorumluluğunu üstlenmiş olan Kuyumcukent İşletme A.Ş., “Kuyumcukent’in geleceği ülkenin de geleceğidir” düşüncesi, şeffaf ve modern yönetim anlayışı ile hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti odaklıdır ve faaliyetlerimizin her safhasında uluslararası kalite ve çevre standartlarını eksiksiz bir şekilde muhafaza etmeyi hedefliyoruz. Şirketimiz, özellikle son 4 yılda gerçekleştirilen özverili çalışmalar sayesinde kar eden kurumsal bir firma haline dönüşmüş olup, geleceğe umutla bakarak, sektöre her alanda destek sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir. 
Tüm değerlerimize ve Kuyumcukent’i bir dünya markası yapma yolundaki çalışmalarımıza katkılarından dolayı başta kıymetli maliklerimiz olmak üzere, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. 
 
Sevgi ve Saygılarımla, 
 
Nevzat SUDAŞ
Kuyumcukent İşletme A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı 

 

 

Yukarı Çık